Lijepe vijesti stižu večeras sa Obilića poljane. Draško Božović i u predstojećoj sezoni nosiće dres „Lovćena“, a povratnik u redove naše ekipe je Nikola Vukčević.

Iako je dio fudbalske javnosti pomenuta dva igrača prošlih dana ’selio’ sa Cetinja, od večeras je i zvanično – vezista i defanzivac koji su pružili bitan doprinos prošlosezonskim uspjesima „Lovćena“ još 12 mjeseci biće u Prijestonici.draskobozovic

Naš klub time je nastavio sa formiranjem tima koji će biti konkurentan u borbi za čelne pozicije na prvoligaškoj tabeli tokom sezone 2014/15.

Draško Božović u „Lovćen“ je stigao početkom godine, a minulog proljeća bio je među najzapaženijim igračima. Na 14 prvenstvenih mečeva postigao je četiri gola, pri čemu je pogotkom riješio pitanje pobjednika Kupa Crne Gore 2013/14.

Defanzivac Nikola Vukčević na Cetinje se vraća nakon šest mjeseci, koje je proveo u skadarskoj „Vlazniji“. Tokom jesenje polusezone, za naš je tim odigrao 11 utakmica u prvoligaškom šampionatu.

Pitaj ili komentariši

Standings provided by Sofascore LiveScore
1. CFL 2018/19 | strijelci
Arhiva objava