Proteklog vikenda odigrani su mečevi Kupa Crne Gore za mlađe kategorije. Nakon pobjede kadetskog tima nad ekipom “Grblja”, omladinski sastav “Lovćena” ubjedljivo je savladao  elipu “Bokelja” rezultatom 4:1.

Naime, tokom prvog poluvremena gosti su imali  inicijativu. Ali, u 27. minutu naš tim poveo je golom Ivana Batrićevića, nakon dobrog ubacivanja Čavor. Nedugo nakon toga, uslijedila je inicijativa gostujućeg sastava, čiji su fudbaleri poravnali na – 1:1.

1

U drugom poluvremenu naš tim smo počeo je agresivnije , što je dalo rezultat. Novu radost za pristalice “Lovćena” u 55. munutu donio je Draško Adžić, koji je bio precizan iz jedanaesterca, nakon grubog starta  nad Jabučaninom. – 2:1.

Već u  63. minutu, nakon odlične kontre i asistencije Rudovića, prednost je uvećao Ivan Batricevic – 3:1, a krajnji rezultat postavio je Željko Marković. – 4:1.

Sudeći prema nastupima mlađih kategorija, “Lovćen” ne treba da strijepi za svoju budućnost. To potvrđuje podatak da više omladinaca trenira i ima priliku da nastupa za seniorski tim, a među njima je i mladi vezista Draško Adžić.

– Nakon blijedog prvog poluvremena, u nastavku igre smo odigrali veoma borbeno i disciplinovano, što je i rezultiralo ubjedljivom pobjedom. – kazao je on.

2

– Veoma važna pobjeda za nas, jer smo prošli u završnicu Kupa Južne regije. Smatram da je ova pobjeda plod požrtvovanosti i ozbiljnog rada. Najvažnije je da nastavimo da radimo ovim tempom, koji nam je do sad donosio dobre rezultate.– zaključuje Adžić.

Za omladinski sastav nastupali su: Stanojević, Miljenović, V. Petričević (Petričević), Bošković, Jablan, Adžić, Rudović, Marković, Batrićević (Šoć), Jabučanin (Vujović), Čavor (Bujiša).