Fudbaleri “Lovćena” slavili su juče 1:2 u prijateljaskom meču sa srpskim prvoligašem TSC-om iz Bačke Palanke. Članovi najstarijeg crnogorskog sportskog kolektiva dominantni su bili tokom čitavog meča gdje su pokazali veliku borbenost, želju i htjenje.

Već u 15. minutu gosti su poveli, gdje je sudija nakon nesmotrenog starta naše odbrane pokazao na bijelu tačku, a precizan je bio Siladji – 1:0.

U samom finišu prvog poluvremena, odličnom intervencijom istakao se mladi Draško Adžić, koji je glavom poslao loptu u mrežu protivnika i tako poravnao rezultat – 1:1.

Nakon odličnog centaršuta Ivana Jablana, internacionalac Mokhtar stavio je tačku na krajnji rezultat meča – 1:2.

TSC Bačka Palanka – LOVĆEN 1:2 (1:1)