Fudbaleri ”Lovćena” ostavarili su danas šesti ovosezonski trijumf u 13. kolu Druge Crnogorske fudbalske lige. “Lovćen” je pred svojom publikom bio ubjedljiv protiv “Igala” i slavio rezultatom 4:0.

Najstariji cnogorski sportski kolektiv došao je danas do nove pobjede odličnom igrom. Izabranici Dragana Kanatlarovskog dobro su startovali, pa je već nakon 19 minuta igre, bilo je 3:0. Već u 4. minutu Goran Vujović poslao je loptu u nebranjeni dio mreže gostiju 1:0, pa se nakon 13. minuta po drugi put upisao u strijelce 2:0. U 19. minutu, gol je postigao Nikola Draganić – 3:0.

Crveni su do samog finiša igrali mirno, zaustavljajući napade protivnika, koji se nije predavao. U samom finišu, Marković je bio srušen u šesnaestercu „Igala“, a precizan je sa 11 metara bio je Jablan Ivan i postavio konačnih 4:0.

LOVĆEN – IGALO 4:0 (3:0)