“Lovćen” je danas počeo seriju kontrolnih utakmica. U uvodnom duelu, koji je odigran u Tuzima, naš tim remizirao je sa “Iskrom” – 1:1 (1:1).

“Lovćen” je do prednosti došao iz prve prilike – i to u 11. minutu, kada je suparničku mrežu pogodio Goran Vujović. Taj je rezultat, ipak, na snazi bio tek pet minuta, a zatim je “Iskra” došla do poravnanja. Strijelac je bio Vorotović.

U drugom dijelu igre, oba sastava nastupila su u znatno izmijenjenim postavama, a trener “Lovćena” Dejan Roganović ukazao je šansu i nekolicini mladih igrača. Tempo je bio nešto slabiji u odnosu na prvo poluvrijeme, pa promjene rezultata nije bilo.

Za “Lovćen” su u prvom poluvremenu nastupili M. Perović, F. Vujović, M. Draganić, Adžić, Bracanović, J. Vujović, Kovačević, Camaj, Ž. Marković, N. Draganić, G. Vujović. U drugom dijelu još su igrali J. Perović, Pejović, Bogdanović, Bujiša, Roganović, Stevović, Latković, D. Ražnatović, Hočko.